BondSys

Inovativní a intuitivní software pro správu dluhopisů

Cesta ke snadné správě dluhopisů

i

Dokonalý přehled

Vše máte pod kontrolou, snadno naleznete, co potřebujete.

Intuitivní správa

Žádné dlouhé seznamování, software BondSys je velmi intuitivní a lehce najdete, co hledáte.

Dostupnost

Ke všem datům máte přístup, ať jste kdekoli. Stačí připojení k internetu.

Přehledné statistiky

Už žádné složité exporty. Z BondSysu dostáváte kvalitní statistické přehledy, kde vše snadno najdete.

Pro koho je BondSys vhodný?

Nezáleží na tom, zda vydáváte svoji první emisi, nebo máte schválený prospekt ČNB. BondSys je připraven na vše a vše také spravuje a hlídá za Vás. Je vhodný pro každého, kdo chce minimalizovat starosti a administrativu kolem dluhopisů.

Co BondSys dokáže?

Automatizuje výpočty a výplaty výnosů klientům včetně zprocesování platby nebo generování QR kódů. Umožňuje generovat dluhopisy k tisku, statistiky jednotlivých emisí, počet obchodů, výsledky jednotlivých obchodníků a kanceláří. BondSys navíc vyhotovuje roční reporty přímo do tabulek, aby se Vám s nimi lépe pracovalo.

Co potřebuju pro nasazení BondSys?

BondSys funguje ve webových prohlížečích na operačních systémech Microsoft Windows, Android i iOS. Veškerá data uložená do databází jsou vícefázově zabezpečena. Nemusíte se tedy obávat úniku či zneužití dat třetí osobou.

Mají do BondSys přístup mí zaměstnanci?

Systém pracuje s jednotlivými obchodníky, kteří do něj zadávají objednávky. Rovněž jim jednoduše generuje statistiky. Do BondSysu je možné zanést libovolné množství dluhopisů s výplatami v jakémkoli intervalu.

Poskytujete školení, abychom se s BondSys naučili pracovat?

Rádi Vám vše ukážeme, předvedeme a vysvětlíme. Můžete se však spolehnout na to, že systém je přehledný a intuitivní. Vyvinuli jsme ho tak, aby byl uživatelsky co nejvíce přívětivý a dále jej upravujeme podle zpětné vazby našich klientů.

Nastavíte mi BondSys podle požadavků?

Samozřejmě. BondSys pokaždé individuálně nastavujeme přesně podle konkrétních potřeb a přání klienta.

Kdo frčí na našem systému, ten se má

Napsali o nás

Původně jsme chtěli pokračovat ve správě dluhopisů tak, jak to bylo. Všechno klasicky v tabulkách v Excelu. Ale postupem času to pro nás bylo neúnosné. Byl mi doporučen systém BondSys a od té doby je správa intuitivní a přehledná. Kdykoli a kdekoli.

Přemysl Synek / WOODSEEDS

Rádi Vám pomůžeme – ptejte se nás, na co chcete